"Kůň zná svého jezdce lépe, než jezdec svého koně."


Nejznámější psí celebrity

9. prosince 2010 v 17:41 | janička |  Rady a tipy

Komisař Rex - nejznámější psí komisař

Nejznámějším policejním psem a celebritou, je německý ovčák, který hrál v úspěšném seriálu s názvem Komisař Rex. Abychom vše uvedli na pravou míru, nebyl to jen jeden pes, ale hned tři - jmenovali se pravým jménem B. J., Rhett a Henry.

Lassie - kolie miláčkem celého světa

Co by to byl za článek o psích celebritách, kdybychom se nezmínili o fenoménu 20.století - dlouhosrsté kolii s filmovým jménem Lassie. Na roli fenky Lassie se tehdy (přesněji v roce 1942) hlásilo více než 300 kolií, zvítězil však pouze a jen jeden, a to pes jménem Pal. Pro zajímavost: během natáčení měla slavná filmová kolie vlastní apartmán, maximální pracovní dobu 7 hodin a také 2 dvojníky, kteří za něj natáčeli náročné scény.

Beethoven - nemotorný bernardýn miláčkem dětí

Do třetice všeho nejlepšího, vám představíme slavného bernardýna Beethovena, se kterým bylo natočeno celkově 5 filmů. Tento velký chlupáč si získal srdce dospělých i těch nejmenších. Pro zajímavost: Beethoven nebyl jen jeden, během natáčení filmů se vystřídali celkově 3 psi.

Čivava Tinkerbell od Paris Histon

Čivaví slečna jménem Tinkerbell se nemusí ani snažit, a je s ní snad nejznámější pes současnosti. O její popularitu se stará její majitelka, skandály proslulá Paris Histon. No řekněte, jak by se vám líbilo být slavní a nic pro to neudělat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama